ALPRO VÝZVA, aneb ochutnávka Alpro produktů :-)Druhého únorového dne byla na portálu Blogerky.cz zveřejněna Alpro výzva, do které se mohla přihlásit kterákoliv blogerka. Z přihlášených blogů bylo vybráno 20 šťastných a těm byl zaslán balíček produktů k otestování :-) 
Protože jsem byla mezi vybranými, ráda bych se s Vámi podělila o výsledek :-)

Začala bych u Mandlového mléka. To jediné jsem ze sortimentu Alpro dosud neochutnala. Neodvážila jsem se ho koupit :-) Neslyšela jsem na něj totiž jen samou chválu.  Musím ovšem říci, že jsem byla velice příjemně překvapená a mandlový nápoj si určitě koupím znovu. Dobře vychlazený je opravdu jemný a je v něm lehce cítit chuť opražených mandliček, tak akorát. Vychutnávala jsem si ho tedy jen tak samotný a zároveň použila k pečení muffinů :-) Za mě tedy největší překvapení z testovaného balíčku!
Ovesné mléko má pro mě velice plnou chuť a využila jsem ho hlavně při přípravě snídaní. Do teplé i studené kaše, do müsli.  Je výborné také k přípravě "slaných" snídaní. Protože ovesné mléko má při vaření tendenci lehce houstnout, již v minulosti se mi velice osvědčilo při přípravě "vaječných" omelet bez vajec a používám ho tedy na ně vždy. Recept na omelety najdete ZDE

Kokosový nápoj mi také není cizí :-) Využívám ho při přípravě smoothies, kterým vévodí ananas - případně pouze v kombinaci s ananasem a ledem...:-) To je kombinace kterou musí zkusit každý! :-) 
Ráda si kokosovým nápojem ozvláštním i kávu :-) Dobře vychlazené ale chutná moc dobře i jen tak samotné :-)

Čokoládový nápoj v této velikosti kupuji pravidelně. V této malé velikosti je to pro mě rychlá svačinka :-) Má krásně plnou, příjemnou čokoládovou chuť. Kupuji ho občas i v balení litrovém ještě na střídačku s vanilkovým nápojem, který též stojí za vyzkoušení! :-)

Na konec sojová smetana :-) Sojovou smetanu Alpro používám na vaření často a v mé kuchyni má své stálé  místo. Do polévek, omáček i dezertů. Je chutná a jemná. Moc dobře se s ní "pracuje". 

Zde jsou dva recepty které můžete s Alpro výrobky vyzkoušet - hlavní jídlo a moučník :-) Ještě jich na blogu přibude - i z ostatních produktů :-)

Jak chutnají Alpro výrobky Vám? :-) Budu ráda, když mi napíšete své zkušenosti a tipy :-)

Recept ZDE


Recept ZDE

2 komentáře