Oběd ve veganské restauraci MAX PETT v MnichověNedávno jsem tu měla na návštěvě kamarádku Káťu, která se taktéž zajímá o zdravou stravu. Bylo tedy ihned jasné, že musíme vyzkoušet některou  z veganských restaurací, kterých je tu opravdu hodně :-)
Níže se tedy přidávám takový krátký fotoreport z oběda :-)Jedná se o klasickou restauraci  (u nás v čechách jsme ještě zvyklí spíše na bistra a jídelny) takže se v klidu najíte v pěkném, příjemném prostředí, kde se o vás rádi velice mile postarají.
Otevřeno je od pondělí do neděle od 10 hod do 23 hod. Restaurace připravuje denně také snídaně a od pondělí do pátku i obědové menu - můžete si samozřejmě ale dát i jídlo ze stálého jídelního lístku.

Polední meníčko se skládá  buďto z polévky, které je na výběr ze tří druhů, nebo si místo ní můžete zvolit dezert nakonec a samozřejmě hlavní jídlo. Většinou je celé meníčko za 8,50 €, což je na restauraci v centru Mnichova velice příjemná cena.

Káťa si na začátek objednala smoothie ze špenátu, pomeranče, banánu, salátu Radiccio a datle za 6€, mě stálo 0,25 l neperlivé minerální vody 2,40 €.


Místo dezertu jsme zvolily polévku a obě jsme vybraly Dál :-)


GYROS ze sojových nudliček se salátem, olivami, Tzaziky, nakládanou feferonkou a kroužky cibule
Sojové maso bylo výborně připravené a dochucené.. , jídlo bylo opravdu vynikající!
Přední část restaurace, která pokračuje vlevo - kde také bylo plně obsazeno, takže se nám tím směrem úplně něchtělo fotit :-)


Pokud chcete vědět víc, veškeré informace včetně kompletního jídelního lísku najdete na stránkách restaurace http://www.max-pett.de/  nebo ještě lépe, když budete v Mnichově, určitě se tam vydejte!


Žádné komentáře