RECENZE na "hotovky" z e-shopu JEZHNED.CZ
Minulý týden jsem měla možnost vyzkoušet hotová jídla z e-shopu jezhned.cz .

E-shop nabízí hotová jídla pro lidi s různým výživovým omezením - například bez lepku, bez laktózy a pak samozřejmě také vegetariánská a VEGANSKÁ. 

Mě zaujalo, že jde o indickou kuchyni, protože jí mám moc ráda a když jsme žili v Mnichově, tak jsme do indických restaurací chodili hodně.
Dále pak, že jídla NEOBSAHUJÍ konzervanty, "Éčka", dochucovadla a jsou konzervována technologií, kterou lze přirovnat k zavařování do sklenic. Jako přínos beru, že jsou navíc i bezlepková. Ceny začínají na 79,-Kč, což je za 2 kvalitní porce jídla příjemná cena.

Díky jejich jednoduché přípravě je to pro mě ideální řešení, když nemám připravené jídlo do práce, na cestování (dovolenou) a nebo když se doma nechce zrovna vařit :-))
Jídlo jsem ohřívala klasicky, že jsem ho vyklopila do kastrůlku, protože nejsem zastáncem mikrovlnek (ani jí doma nemáme), ale lze ho ohřát i v ní (v práci to jinak nejde).  Je taky možno ponechat ho v uzavřeném sáčku a ten hodit na cca 10 min do vařící vody a prohřát ho v ní (třeba i v rychlovarné konvici!).

Jídla jsou celkově dobrá, asi nejlepší vegan hotovky, co jsem vůbec měla možnost ochutnat. Stupeň pálivosti, který je uveden na krabičce, pro mě odpovídal, mám ráda pikantní jídla a tak jsem byla spokojená.  Ze čtyř jídel, co jsem jsem ochutnala mi nejvíc chutnala Punjabi Choley - Cizrna po pandžábsku a Shahi Navratan Korma - Ananas se zeleninou v ořechové omáčce.

Krabička obsahuje dvě porce, ale pokud si připravíte menší porci přílohy, je ideální i pro jednoho. Záleží na každém :-) Já jsem si k jídlům připravila jasmínovou rýži.

Takže pokud Vám mohu něco doporučit, určitě nějaké z jídel vyzkoušejte! :-) můžete mi pak do komentářů napsat, jak jste byli spokojeni :-) 
Žádné komentáře