"Indická" GIVEAWAY !Měla jsem možnost ochutnat dalších pár indických jídel z eshopu JEZHNED.CZ . Protože jsem z jídel nadšená, napadlo mě uspořádat na facebooku svojí první GIVEAWAY! Jeden z Vás, tedy bude mít možnost vyhrát balíček vybraných jídel:-) Pravidla Giveaway najdete v čláku dole.

Já jsem tentokrát zkoušela 3 "hotovky" a k nim jako přílohu křupavé čočkové placičky Papad - které jsou výborné a navíc samá bílkovina! :-)

Jako první jsem vyzkoušela Bombajské rizoto - Bombay biryani, které jsem si vzala do práce. Byla jsem velice mile překvapená, rizoto bylo moc dobré - ani trochu suché, jak jsem se obávala.Pak jsme s přítelem vyzkoušeli Guláš z červených fazolí-Shahi Rajma a Tofu v Kari omáčce-Paneer (Tofu) Makhani, k tomu jsme si jako přílohu udělali Křupavé čočkové placky-PapadPokud by jste rádi ochutnali, tak určitě mrkněte do e-shopu a nebojte se objednat, myslím, že nebudete zklamaní a pak se také můžete zůčastnit mojí GIVEAWAY na FACEBOOKU!

Pravidla giveaway jsou:

  • označit mojí stránku na Facebooku jako "To se mi líbí" 
  • sledovat také můj účet na instagramu 
  • dát na mém Facebooku lajk příspěvku s tímto článkem
  • a napsat do komentáře pod příspěvěk s tímto článkem na mém facebooku, zda máte indickou kuchyni rádi a jaké jídlo z nabídky eshopu jezhned.cz  by jste třeba rádi vyzkoušeli.
  • podmínkou je zasílací adresa v ČR, či na Slovensku.

Z kometářů na facebooku pod příspěvkem s tímto článkem, které budou splňovat pravidla výše uvedená, pak vylosuji jednoho. Máte čas do neděle 24.7.2016 do půlnoci, kdy soutěž ukončím a v pondělí výherce balíčku vyhlásím na facebooku :-) 

Tak hodně štěstí! :-)

Žádné komentáře